dc.description |
За результатами проведеного дослідження було зроблено наступні узагальнення та висновки
У першому розділі кваліфікаційної магістерської роботи узагальнено теоретичні основи організації адміністративної роботи в галузі охорони здоров'я. Визначено суть управлінської роботи підприємства галузі охорони здоров'я. Розглянуто концепції, фактори та системи формування здібностей менеджера підприємства в галузі охорони здоров'я. Вивчено та проаналізовано зарубіжний досвід організації управління підприємствами в галузі охорони здоров'я.
У 2-му розділі статті було проведено дослідження організації адміністративної роботи комунального підприємства "Криворізька інфекційна лікарня" Криворізької міської ради.
Метою дослідження стало комунальне підприємство "Криворізька інфекційна лікарня" Криворізької міської ради, державна установа охорони здоров'я-спільне єдине некомерційне підприємство, що надає професійну і високоспеціалізовану медичну допомогу дорослим і дітям міста і області відповідно до процедур і умов встановлюється законами України та Статутом установи, а також вживає заходів щодо профілактики інфекційних захворювань населення та підтримання громадського здоров'я. Ми розглянули багато важливих питань, зокрема, структуру підприємства, основні показники його роботи. Наша компанія велика за розмірами і кількістю співробітників, Галузевий функціональний тип діяльності - медичні установи.
Компанія здійснює свою діяльність відповідно до визначених правил, які прописані в Статуті - документі, що регулює діяльність підприємства і його відносини з іншими юридичними особами.
Ми розглянули загальну характеристику результатів діяльності комунального підприємства "Криворізька інфекційна лікарня" Криворізької міської ради. Проведено аналіз продуктивності праці комунального підприємства "Криворізька інфекційна лікарня" Криворізької міської ради. Проаналізовано стан організації адміністративної роботи комунального підприємства "Криворізька інфекційна лікарня" Криворізької міської ради.
SWOT-аналіз діяльності КП “Криворізька інфекційна лікарня” показує стабільне функціонування медичного закладу, який чітко визначив пріоритети у здійсненні своєї діяльності та намітив стратегії розвитку з довгостроковою спрямованістю джерелом додаткового доходу є розвиток нових видів діяльності, пов'язаних із впровадженням переліку платних послуг. Як фактор, що стимулює збільшення числа пацієнтів, КП «Криворізька інфекційна лікарня» використовує клієнтоорієнтований підхід, що складається з якісного надання медичних послуг, правильної діагностики та спілкування з клієнтом, постійного оновлення матеріально-технічної бази для ефективної діагностики та вибору правильного протоколу лікування.
Стабільними чинниками, які можуть призвести до реалізації загроз для економіки та господарської діяльності підприємств, залишаються низький рівень культури здорового способу життя, частина населення залишається пасивною у виборі лікарів, конкуренція з боку приватних медичних закладів зростає з кожним роком та недостатнє фінансування місцевих програм охорони здоров'я.
В результаті SWOT-аналізу можна відзначити, що КП “Криворізька інфекційна лікарня” володіє значною кількістю сильних сторін, які дозволяють йому досягати основних цілей.
У 3-му розділі статті було покращено організацію адміністративної роботи комунального підприємства "Криворізька інфекційна лікарня" Криворізької міської ради. З цією метою було розроблено механізм управління персоналом медичних закладів на прикладі комунального підприємства "Криворізька інфекційна лікарня" Криворізької міської ради. Ми сформували набір необхідних здібностей адміністративного персоналу комунального підприємства "Криворізька інфекційна лікарня" Криворізької міської ради. Було проведено анкетне опитування про компетентність керівника перед керівництвом підприємства. Також була розроблена модель оцінки та розвитку можливостей адміністративного персоналу комунального підприємства "Криворізька інфекційна лікарня" Криворізької міської ради, що складається з 4 послідовних етапів оцінки можливостей адміністративного персоналу досліджуваного підприємства. |
uk_UA |